Connect with us
Sestra na dovolené

Cestopisy

Překvap svoji sestru nejlepším dárkem na světě

Už měsíc ti po nocích nedá spát, čím překvapíš svoji sestru pod stromečkem? Svíčky vyšly z módy, pyžamo dostane i tak o babičky a její vkus se mění raketovou rychlostí, takže s oblečením to raději ani nebudeš riskovat? Nevadí! Protože nejlepší dárky jsou i tak spojené s cestováním. Jestli nevíš, který by si tvoje sestra vybrala, nebo jí chceš jednoduše přispět na letenku, potěš jí dárkovým poukazem. Tvoje „sis“ si sama vybere, kam ji to táhne nejvíc, a jaké místo chce poznat. Pro inspiraci přinášíme pár tipů.

Reklama

Zábava v Berlíně

Popsala bys svoji sestru jako svobodnou duši, která miluje alternativní umění, ale ze všeho nejvíc dobrou zábavu? Pošli ji (opět) do Berlína a ona tě za to bude uznávat do konce života! Jak Berlín, i s jeho patinou, vezmeš jednou za svůj, navždy se ti dostane pod kůži. Pro každého má něco. Jedinečnou a mrazivou historii, množství galerií a muzeí, skvělé jídlo za velmi fajn ceny a milé místní. Nabízí ale i možnost na totální úlet a útěk od reality. Noční život od pátku až do neděle (bez přestávky, jeli libo), legendární kluby a často přímo estrádní bizarnost, kterou u nás jen tak neuvidíš. Berlín je krásné město pro všechny ty, kteří milují svobodu a nekonvenčnost a tvoje sestra na takový výlet určitě nikdy nezapomene.


 

Nákupy v Miláně

Je tvoje sestra vyslovená fashionistka? Potrpí si na poslední trendy a její styl obdivují všichni kolem včetně tebe? No tak potom je to snadné – potřebuje si zajít na nákupy do Milána! I když je tu množství drahých butiků, dá se tu nakoupit i velmi výhodně. Stačí se sem vydat v období velkých výprodejů nebo navštívit jeden z outletů. Město, ve kterém jsou všichni oblečení, jakoby si právě odskočili z přehlídkového mola, je ideálním místem na nezapomenutelný prodloužený víkend. Ať už si sestra za poukaz koupí letenku nebo rovnou celý pobyt, stále můžeš v koutku duše doufat, že si na tebe vzpomene a něco hezkého koupí i tobě. 🙂

A post shared by PAOLA TURANI (@paolaturani) on

Pošli sestru na dobrodružnou cestu

Jestli je tvoje sestra věčný dobrodruh, který miluje poznávání dalekých míst a odlišných kultur, je tu pro ni široká nabídka letenek do celého světa. Sní o dechberoucích chrámech v Thajsku? O Viktoriiných vodopádech v Africe? Chce se fotit s lemury na Madagaskaru? Anebo touží objevovat Jižní Ameriku? Nyní máš neopakovatelnou možnost být skvělým sourozencem, který jí přispěje na další dobrodružnou cestu dárkovým poukazem.

A post shared by 陈斯涵 (@frederic6868) on


Nemůže se rozhodnout? Sestra by ideálně procestovala celý svět a ty nevíš, co je aktuální TOP v jejím žebříčku? Překvap ji dárkový poukazem s věnováním, výběr nechej na ní a těš se z její radosti. 🙂

Vánoční poukazy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru