Connect with us
Panorama Islandu s mužem v popředí

Cestopisy

Jaký dárek nadělit přítelovi pod stromeček? Cestovatelský zážitek!

Jestli máte po boku někoho, s kým si umíte představit, že byste procestovali celý svět, pravděpodobně jste velmi šťastní. Cestování je totiž podle nás úplně nejkrásnějším dárkem na světě. A konec roku je super obdobím na to, abyste si naplánovali další cestovatelská dobrodružství na rok 2018! Protože když dáte přítelovi dárkový poukaz na letenku nebo dovolenou, je velká pravděpodobnost, že vás vezme s sebou…

Reklama

Severské dobrodružství

Miluje dobrodružství a nevadí mu zmizet na týden až dva k polárnímu kruhu? Splň mu se a vezmi ho na Island nebo do Skandinávie.


 

Víkend v Krásném Amsterdamu

Paříž má Eiffelovu věž, Londýn zase Big Ben, no a Amsterdam má nezaměnitelnou atmosféru. Tak proč si ji neužít ve dvojici. 😉 Vydat se tam můžete po celý rok, máte k dispozici výborné letecké spojení a čekají vás stovky zážitků v tajemných uličkách nejliberálnějšího města Evropy.

Dovolená v ráji

Maledivy, to je opravdová exotika. Stačí se podívat na tu barvu písku a moře. Je přesně taková, jako ve všech katalogových nabídkách. Plánujete spolu už dlouho pořádně exotickou dovolenou? Toto je výborný tip. Azurově zbarvené moře, neuvěřitelné pláže, vysoké palmy, milí místní a tropické klima.

A post shared by Zanzi life (@zanzibar_life) on

Do Jižní Ameriky splnit si sny

Vánoce jsou i o splněných snech. A ty větší se plánují na měsíce i roky dopředu. Patří mezi ně i Maccu Picchu anebo národní parky v Peru? Směle do toho.


Nemůžeš se rozhodnout? Daruj přítelovi poukaz s věnováním a výběr nechej na něm. Nabídka je tak pestrá, že si určitě najde to své.

Vánoční poukazy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru