Connect with us
Bilbao

Evropa

NOVÁ LINKA: Vueling v létě propojí Prahu a Bilbao

NOVÁ LINKA: Vueling v létě propojí Prahu a Bilbao

Praha se může těšit na nové spojení. Letecká společnost Vueling totiž oznámila, že během letní sezóny propojí Českou republiku a španělské Bilbao. Dopravce plánuje zahájit tuto přímou linku na začátku července 2023.

Reklama
Vueling

Do včerejška byly v rezervačním systému na trase Praha – Bilbao dostupné pouze dva mimořádné lety na prosinec, konkrétně na první adventní týdny. Od neděle 2. července budou ovšem k dispozici pravidelně. Zatím se počítá s provozem do konce letního letového řádu.

Španělské nízkonákladové aerolinky budou nové spojení provozovat ve frekvenci 2 lety týdně, vždy ve čtvrtek a neděli. Spojení je tak vhodné například na prodloužené víkendy v Baskicku.

Letenky je možné rezervovat již nyní i přes Pelikána.

Akční letenky do Bilbaa

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru