Connect with us

Asie

Objev krásy Uzbekistánu: Leť s LOT z Ostravy do Taškentu za 10 990 Kč

Objev krásy Uzbekistánu: Leť s LOT z Ostravy do Taškentu za 10 990 Kč

Máš spády objevit nějakou nevšední destinaci? Od 13. března 2024 polská letecká společnost LOT Polish Airlines spustila přímou linku z Varšavy do centrální Asie, a to konkrétně do Uzbekistánu. Do země, která v dávných dobách platila za centrum obchodu s orientálním zbožím, čemuž vděčí své výhodné, strategické poloze mezi Evropou a Dálným východem. Právě tudy se táhla nejedna velbloudí karavana, která do evropských měst přivážela aromatické koření, luxusní hedvábí, byliny a další.

Reklama

Sáhni po letenkách a vydej se z Ostravy s přestupem ve Varšavě do Uzbekistánu. Na zpáteční cestě tě čeká delší přestup, ale ten hravě využiješ k poznávání a objevování Varšavy. Hlavní město Polska si opravdu tvou pozornost zaslouží. Letenky z Ostravy do Uzbekistánu najdeš níže.

Letenky z Ostravy do Taškentu:

 • Odkud? Z Ostravy s přestupem ve Varšavě
 • S kým? Letecká společnost LOT Polish Airlines
 • Kdy? Duben 2024 až únor 2025
 • Příklad? Termín 7. – 16. května 2024 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo

Taškent: Co vidět, zažít a na co se těšit?

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Požitkářka na plný úvazek, která miluje horská panoramata stejně jako mořské vlny. Když zrovna necestuje, zkouší nové recepty, experimentuje s přípravou sushi a doma si hýčká dva britské kocoury.

Nahoru