Connect with us

Novinky

Požádal letušku o ruku, s tím, co přišlo, ale nepočítal

Požádal letušku o ruku, s tím, co přišlo, ale nepočítal

Tento příběh pravděpodobně vyvolá různé reakce. Někteří se rozčílí a bude se v nich mísit pocit křivdy s lítostí. Pro jiné to bude příběh roku a nebudou se moct přestat smát. No a potom tu budou tací, kteří se utvrdí v tom, že romantika je v životě jako páté kolo u vozu. Určitě se ale najdou i romantické duše, které si mezi řádky přečtou to, že láska hory přenáší, a pokud jde právě o ni, všechno ostatní jde stranou. Co si o tom myslíme my? Že v letectví se stále děje něco zajímavého. Náš příběh začíná tím, že letušku požádal přítel o ruku…

Reklama

Vezmeš si mě?

Vše se událo během květnového letu na palubě China Eastern Airlines z Xi Anu do Yinchuanu, kdy měla letuška službu. V letadle byl tehdy i její přítel, ale pouze jako cestující. Zhruba po hodině a půl od vzlétnutí opustil svoje místo, klekl si před svoji vyvolenou a požádal ji o ruku. Určitě si umíš představit, že pro ostatní, včetně letušky samotné, to bylo ohromné překvapení, a protože žijeme ve světe sociálních médií, vícero z cestujících tento moment zachytili.

Bude nějaká pointa?

Ano, bude, a jak tak přemýšlíme, napadá nás, jestli se to celé nepokazilo právě kvůli zpropadeným nahrávkám. Hned po příletu totiž tyto záběry obletěly celý internet. V Číně bylo video zdrojem mnohých slz dojetí i závisti dívčích srdcí až do 10. září. Čínská televizní stanice Lianong TV obeznámila širokou veřejnost s tím, že letecká společnost China Eastern Airlines, teda zaměstnavatel letušky, jí nadělila opravdu nečekaný svatební dar. Výpověď. Nabídka k sňatku během letu prý představovala velké nebezpečí a ze strany letušky se jednalo o nezodpovědné chování.

Jak ale můžeme vidět na instagramu letecké společnosti, proti lásce samotné nic nemají:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru