Connect with us
bazilika-de-pilar-zaragoza španělsko

Citybreaky

PECKA DNE: Španělská Zaragoza se snídaní ve 4* hotelu od 5 490 Kč

PECKA DNE: Španělská Zaragoza se snídaní ve 4* hotelu od 5 490 Kč

Zaragoza stále nepatří mezi nejvyhledávanější cíle turistů ve Španělsku. Myslíš, že je to dobře nebo špatně? My se přikláníme spíše k druhé variantě, protože Zaragoza je nádherným městem, které poznáš na první pohled. Řeka Ebro, autentický kamenný most a ikonická katedrála na Plaza Del Pilar nechybí na žádné zdejší pohlednici. V hlavním městě autonomního společenství Aragonie zažiješ opravdovou atmosféru Španělska, jedny z nejlepších tapas a dlouhé večery plné tance ve stylových podnicích.

Reklama

Hotel se nachází v docházkové vzdálenosti od historického centra Zaragozy a památek města. Stylově zařízený interiér z mramoru a moderně vybavené pokoje ti zajistí útulné zázemí během dovolené. A to nejlepší na závěr! Když v posledním kroku objednávky pobytu použiješ speciální slevový kód HAPPY1200, získáš slevu 1 200 Kč! Sleva se odečítá z celkové hodnoty objednávky.

 • KAM? Eurostar Boston****, Zaragoza, Španělsko
 • KDY? Srpen – říjen 2022
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu, 1 kus příručního zavazadla (40 x 20 x 25 cm do 5kg)
 • HODNOCENÍ HOTELU: 5 z 5 (tripadvisor)

Pobyt v Zaragoze

eurostar hotelový pokoj

Exe Boston snídaně

eurostar Exe Boston

Podmínky vstupu do Španělska a návratu zpět do ČR

 • Vstup na území Španělska ze zemí EU či zemí Schengenu není ničím omezen.
 • Návrat zpět do ČR je rovněž bez omezení.
Španělsko, Zaragoza

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru