Connect with us
Trapani

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená v sicilském Trapani! Letenka a hotel se snídaní od 8 790 Kč

POBYT DNE: Dovolená v sicilském Trapani! Letenka a hotel se snídaní od 8 790 Kč

Trapani je městem dvou moří – z jedné strany si můžeš zaplavat v průzračných vodách Iónského moře, z druhé strany zase v moři Tyrhénském. To ale rozhodně není vše. Tato sicilská perla toho díky své pestrosti nabízí mnohem víc a je tak ideální téměř pro každého. Nás okouzlila zejména svojí architekturou, vyšperkovanou gastronomií, nedotknutou přírodou a typickým temperamentem. I proto jsme pro tebe vytvořili kompletní balíček, díky kterému se do Trapani zamiluješ i ty.

Reklama

Hotel San Michele, kde budeš bydlet, leží v blízkosti přístavu. Z něj se dá vyrazit na výlet, trajekty jezdí například na Egadské ostrovy. Co se ovšem týče ubytování, těš se na klimatizované pokoje a chutné snídaně, na kterých nebudou chybět dobroty jako vajíčka, džemy či croissanty.

Více o dovolené v Trapani

 • KAM: Hotel San Michele***, Trapani, Sicílie, Itálie
 • ODKUD: Přímým letem z Bratislavy
 • KDY: Červen – říjen 2023
 • CO JE V CENĚ: Zpáteční letenka na trase Bratislava – Trapani – Bratislava s příručním zavazadlem, 3-4 noci v moderním hotelu, snídaně
 • PODMÍNKY VSTUPU DO ITÁLIE: Země zrušila všechna vstupní covid omezení, cestujeme tam bez omezení
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,9 z 10 (booking)

Trapani

Fotografie hotelu

Hotel San Michele

Hotel San Michele

Hotel San Michele

Hotel San Michele

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru