Connect with us

Dovolené

Dovolená v Petrohradu, hotel v centru se snídaní od 6 990 Kč

Dovolená v Petrohradu, hotel v centru se snídaní od 6 990 Kč

Anglický deník The Telegraph napsal o Petrohradu, že je „jako byste vstoupili do ruského románu“ a nutno dodat, že Benátky severu, jak je městu přezdíváno, má opravdu okouzlující atmosféru. Je jedno, zda si vyberete plavbu elegantními kanály, zanechávajíc za sebou 342 mostů, nebo jestli je budete jen sledovat při západu slunce. Tohle místo vás dostane.

Reklama

Jistě nevynechejte ani slavnou Ermitáž, ale už jen obyčejná procházka městem vám nabídne celou paletu architektonických slohů. Nebo si udělejte výlet do nedalekého Carského sela, kde najdete i kopii jantarové komnaty. S námí to máte s 3* hotelem se snídaní a letíte z Prahy nebo Vídně.

 • KAM? Bristol Hotel***, Petrohrad, Rusko
 • KDY? Únor – říjen 2020
 • ODKUD? Praha nebo Vídeň
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v 3* hotelu v centru, jen 5 minut od stanice Rasstannaya, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru