Connect with us
Bologna

Citybreaky

PECKA DNE: Italská Bologna ve 4* hotelu se snídaní od 7 490 Kč

PECKA DNE: Italská Bologna ve 4* hotelu se snídaní od 7 490 Kč

Láká tě Itálie? Je ti blízká italská kultura, italské jídlo a chceš za teplem? Bologna je jak stvořená pro tebe! V hlavním městě regionu Emilia-Romagna najdeš jednu z nejstarších univerzit na světě, ochutnáš bez nadsázky ty nejlepší boloňské špagety a zaujmou tě červené střechy a fasády většiny domů. Také proto se městu říká třemi adjektivy: La dotta, La rossa, La grassa – vzdělaná, červená a tučná.

Reklama

4* hotel se nachází na perfektním místě přímo naproti hlavnímu nádraží. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a Wi-Fi připojením. Každé ráno si pochutnáš na bohaté snídani formou bufetu.

 • KAM? Mercure Bologna Centro****, Bologna, Itálie
 • KDY? Květen – červen 2023
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu, 1 kus příručního zavazadla (40 x 20 x 25 cm)
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Mercure hotel pokoj

Mercure hotel snídaně

Mercure hotel Bologna

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru