Connect with us
Maritim pobyt

Dovolené

PECKA DNE: 4* dovolená na Maltě v luxusním hotelu se snídaní od 9 390 Kč

PECKA DNE: 4* dovolená na Maltě v luxusním hotelu se snídaní od 9 390 Kč

Na malém ostrově Malta najdeš od všeho něco. Pokud máš rád historii a lebedíš si v poznávání památek, tak tě nadchne hlavní město Valletta či Mdina. Nadšenci pěší turistiky ocení zdejší přírodu, která přímo vyzívá k procházkám a trekům. A pokud hledáš válečkovou dovolenou u moře, tak si vybereš z mnoha pláží a zátok se smaragdovou vodou. Ostrov Malta je také skvělým místem pro rodiny s dětmi. Navštívit můžeš například  malebné přístavy nebo vesnici Pepka námořníka.

Reklama

Přímo královské pro tebe máme ubytování v hotelu se střešním bazénem, s třemi restauracemi a panoramatickým výhledem na moře. Každý den tě pak čekají luxusní snídaně.

 • KAM? Maritim Antonine​****​ , Mellieha, Malta
 • KDY? Červenec – září 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Malta termíny
Maritim POKOJ
Maritim snídaně
Maritim hotelový bazén

Podmínky vstupu na Maltu a návratu zpět do ČR

Malta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru