Connect with us
Gourmet Hotel Villa Patriot - pobyt - Mariánské Lázně

Dovolené

PECKA DNE: 4* hotel se snídaní přímo v srdci Mariánských Lázní od 2 690 Kč

PECKA DNE: 4* hotel se snídaní přímo v srdci Mariánských Lázní od 2 690 Kč

Mariánské Lázně jsou synonymem odpočinku, léčebných pramenů a jedinečné atmosféry. To vše mezi stromy Slavkovského lesa, tedy v chráněné krajinné oblasti. Ve městě, které se nachází na západě České republiky, vyvěrá více než 40 minerálních pramenů. Ty jsou díky různorodému chemickému složení vhodné k léčbě pohybového aparátu, trávícícho ústrojí i onkologických onemocnění. Nadýchej se čerstvého vzduchu při pohledu na zpívající fontánu nebo při procházce po hlavní promenádě lahodící oku každého milovníka architektury.

Reklama

Nádherný 4* hotel, kde budeš bydlet, se nachází v historické budově v centru Mariánských Lázní. Nabízí elegantní ubytování a ocení ho zejména návštěvníci, kteří vyhledávají soukromí a dobré jídlo. Kromě báječných snídaní v ceně pobytu, můžeš zkusit ochutnat některou ze specialit zdejší restaurace, která je součástí projektu Czech Specials a je zárukou kvality.

  • KAM? Gourmet Hotel Villa Patriot****, Mariánské Lázně, Česká republika
  • KDY? Leden – červen 2022
  • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 4* hotelu v blízkosti kolonády, snídaně
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Pobyt v Mariánských Lázních
Gourmet Hotel Villa Patriot - vzhled pokojů
Gourmet Hotel Villa Patriot - jídlo
Mariánské Lázně kolonáda

Podmínky ubytování

Hotely, penziony i hostely mohou poskytovat ubytování osobám, které se prokáží certifikátem o úplném očkování nebo prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech. PCR testy jsou uznávány pouze ve výjimečných případech.

Mariánské Lázně

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru