Connect with us
Malta

Dovolené

Učebnicový příklad dovolené: Malta s průvodcem (kompletní balíček s letenkou, hotelem a top programem)

Učebnicový příklad dovolené: Malta s průvodcem (kompletní balíček s letenkou, hotelem a top programem)

Chtěli jsme se vydat na objevnou cestu maltské historie, ale měli jsme chuť i na pohodovou procházku po pláži. Naše cestovatelské duše prahly po nových informacích o této zajímavé malé zemi, ale toužili jsme i po klidném nasávání místní atmosféry. Měli jsme představu o tom, jak to má být, a zároveň jsme si přáli, aby nám někdo řekl, jak to může být lepší. Tak jsme to udělali tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Vytvořili jsme ideální zájezd, který jednoduše milujeme: Malta s průvodcem během podzimu.

Co obsahuje zájezd „Malta s průvodcem“?

V první řadě, samozřejmě, služby průvodce. A jak jsme to velmi ostentativně prozradili už i v názvu tohoto článku, v balíčku najdete vše, co byste k realizaci dovolené potřebovali:

  • zpáteční letenku s odletem z Vídně nebo Bratislavy,
  • všechny letištní a palivové poplatky,
  • vystavení letenky – potvrzení rezervace u leteckého dopravce a vystavení cestovního dokladu,
  • ubytování na 5 nocí v hotelu 115 The Strand Hotel & Suites***,
  • transfer z letiště na hotel a z hotelu na letiště,
  • stravování formou snídaně,
  • 2denní výlet se slovenským průvodcem,
  • lístky na hromadnou dopravu během doprovodu.

Přicházíme k pointě. Celý tento balíček vás vyjde skutečně levně. Na chvilku se vraťte k předchozímu seznamu, tipněte si cenu a nakonec koukněte na reálnou sumu hned pod touto fotkou.

Malta

🔥 Malta s průvodcem přes Pelikána je dostupná od 15 490 Kč 🔥

Hlavní chod: program se slovenským průvodcem

Kromě výhodné ceny tohoto zájezdu je součástí také vyvážený obsah. Vydatné aktivity s průvodcem jsou doplněny o volný program. Tyto „prázdné kolonky“ v bedekru lze využít na cokoliv podle vlastních preferencí. Můžete se projít po pláži, přeplavit se do hlavního města, které mimochodem vidíte z terasy hotelu, prohlédnout si kachní vesnici na ostrově Manoel nebo se klidně vydat i do nějakého vzdálenějšího města. Jednak na to budete mít dost času, jednak je Malta fakt maličká a veřejná doprava kvalitní.

Rozvrh

V den příletu nebudete mít mnoho povinností. Z letiště na hotel budete cestovat privátním transferem, který vám zajistí Pelikán. Poté máte po zbytek dne a ještě celý následující prostor k odpočinku, například u hotelového bazénu, nebo si můžete dopřát i něco aktivnějšího. Je to na vás a na vaší momentální náladě.

Malta

Třetí den to začne být opravdu vzrušující. Po vydatné hotelové snídani vás už u hotelu bude čekat retro autobus, který s vámi vyrazí do hlavního města, Valletty. Součástí celodenního programu bude návštěva 5D kina, Katedrály sv. Jana, Horních zahrad a Paláce velmistra. Dozvíte se pikošky ze života maltských rytířů, užijete si uvolněnou atmosféru unikátního města a rozhovory s člověkem, který tuto zemi zná jako svou dlaň.

Čtvrtý den zájezdu budete nasávat maltskou krásu. Městskou turistiku předchozího dne vystřídá obhlídka klidnějších oblastí. Budete se plavit podél ostrovů Comino a Cominotto. Potom přejedete na ostrov Gozo. Na vlastní oči uvidíte nejstarší kamennou stavbu světa, chrám Ggantija, ochutnáte místní likéry, sýry, marmelády, zastavíte se na červené písečné pláži, dáte si oběd v hlavním městě Goza. A to není vše, co do večera daného dne zažijete.

Malta

Po těchto dvou rušných dnech by se vám jistě hodilo trochu volnosti. A přesně to se děje. 5. den zájezdu je totiž od rána do večeře jen váš. Pokud nechcete zůstat v místě ubytování, inspirujte se tímto článkem.

Poslední ráno stihnete snídani a odubytování z hotelu do 11:00. Na letiště se dopravíte opět soukromým transferem, takže poslední chvilky pobytu můžete absolvovat v klidu a komfortně.

RYCHLÁ REZERVACE PODZIMNÍ DOVOLENÉ

Malta

Jaké jsou podmínky vstupu na Maltu?

Malta se s platností od 25. července 2022 rozhodla zrušit všechna dosud platná vstupní opatření. Opět tam tak můžeme přicestovat zcela bez omezení, tedy bez potvrzení o očkování, překonání koronaviru či negativního testu.

Visit Malta

Návrat do České republiky

Ministerstvo zdravotnictví České republiky rozhodlo o zrušení všech platných vstupních opatření již 9. dubna 2022. Rovněž se tak vracíme zpět domů zcela bez omezení

Malta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

7 úžasných míst na Azorech, která stojí za to! Navíc s letenkami z Prahy od 5 590 Kč https://t.co/ZOnN16U5xC12 hodinami dozadu
Dominikánská republika v hlavní sezóně! Rezervuj letenky z Vídně za 13 990 Kč https://t.co/dvoLs3p90H13 hodinami dozadu
UŽ JEN DNES A ZÍTRA: Z Vídně do exotiky s Etihad Airways od 12 790 Kč https://t.co/mcpadgvpcT15 hodinami dozadu
Hurá na Seychely! Z Vídně s Etihad Airways od 12 790 Kč i s odbaveným zavazadlem https://t.co/JfPyi2EIxg15 hodinami dozadu
Výlety v Dubaji: Pelikán spouští jedinečné prohlídky města s průvodkyní https://t.co/UvFgsV6eea #novinky15 hodinami dozadu
Luxusní nabídka Etihad Airways: Seychely, Srí Lanka, Maledivy a další z Vídně od 12 790 Kč https://t.co/mcpadgvpcT3 dny dozadu
BLACK FRIDAY POBYT DNE: Malta s letenkou, hotelem a snídaněmi od 4 690 Kč https://t.co/ryTrXwstaR3 dny dozadu
30% SLEVA na luxusní byznys letenky: Cancún z Prahy za 35 790 Kč https://t.co/8LplXUnwWm3 dny dozadu
Chystáš se během zimy navštívit Španělsko? Vybrali jsme pro tebe TOP 10 zážitků https://t.co/60I9yWC4Ww4 dny dozadu
Madeira – ostrov květin a věčného jara. Leť z Prahy za 3 690 Kč https://t.co/kPdjtOW0PC4 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru