Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: New York letecky s ubytováním v Queens od 22 490 Kč

POBYT DNE: New York letecky s ubytováním v Queens od 22 490 Kč

New York, město tak pulzující a neopakovatelné, je možné pochopit jedině tehdy, když ho okusíš na vlastní kůži. Americká metropole s přezdívkou Big Apple je místem, kde je procházka mezi mrakodrapy, projížďka v Central Parku, jízda trajektem kolem Sochy Svobody a samozřejmě výhled na noční město z Empire State Building jen začátkem toho, co bys tady měl zažít. Místnímu kouzlu nepochybně propadneš i během zimy, o čemž se snadno přesvědčíš díky našemu akčnímu pobytovému balíčku. A protože se jedná o limitovanou nabídku, doporučujeme rezervovat co nejrychleji.

Reklama

Hlavu složíš v moderním hotelu v měststké části Queens. Určitě oceníš jeho polohu, protože se nachází poblíž mostu Ed Koch Queensboro – z něj je to už jen kousek do Manhattanu.

 • KAM? LIC Hotel***, New York, USA
 • KDY? Únor – květen 2024
 • ODKUD? Letecky z Prahy (cestou pouze jeden přestup)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do New Yorku s aerolinkami LOT, příruční zavazadlo, 5-7 nocí v hotelu v části Queens, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,4 z 10 (booking)

LIC Hotel***​

LIC Hotel***​

LIC Hotel***​

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru