Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Pobyt na Maltě se Snídaní od 8 990 Kč

POBYT DNE: Pobyt na Maltě se Snídaní od 8 990 Kč

Malta má krásnou přírodu, hezké pláže, nádherné moře, azurové zátoky a památky na každém kroku. Je to ostrov nabízející pestrou škálu aktivit a určitě tu nezažiješ nudu. Vydej se do hlavního města Valletta, tiché Mdiny nebo například na ostrov Comino, na kterém najdeš to nejhezčí moře.

Reklama

Ubytování se nachází v centrální části ostrova a díky své poloze se snadno dostaneš do ostatních koutů Malty. Pěšky dojdeš během pár minut i na pláž či na autobusovou zastávku, ze které se přepravíš kamkoliv. Každé ráno tě čekají báječné snídaně v ceně.

 • KAM? The District Hotel***, Malta
 • KDY? Březen – září 2024
 • ODKUD? Z Prahy nebo Katovic
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Katovic, ubytování ve 3* hotelu na 3 – 7 nocí, snídaně
 • HODNOCENÍHO HOTELU: 8,3 z 10 (booking)
  The District hotel pokoj

  Comino Malta

  město na maltě

  Malta

  Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


  Speciální nabídky pro naše čtenáře

   • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
   • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
   Prosím, ohodnoťte náš článek.
  Klikněte pro komentář

  Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

  Nahoru