Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Ischie letecky s 4* hotelem a českým delegátem od 11 890 Kč

POBYT DNE: Ischie letecky s 4* hotelem a českým delegátem od 11 890 Kč

Ischie patří mezi vulkanické ostrovy a díky tomu zde najdeš desítky termálních i minerálních pramenů. Léčivá voda přivádí na ostrov stále více turistů, ale nahrává tomu i fakt, že zdejší pláže patří mezi špičku. Průzračné moře, stabilní počasí, slunce i zajímavá krajina tvoří z Ischie skvělé místo pro dovolenou. Daří se zde také hroznům a vinice plodí jedno z nejlepších vín, které jsme kdy pili. V ceně zájezdu jsou služby česky hovořícího delegáta s možností zakoupení výletů a poznání ostrova.

Reklama

Hotel stojí pouhé 2-3 minuty od pláže, ale bavit se můžeš i v jeho prostorách. Využij venkovní nebo vnitřní bazén, saunu či restauraci. Každé ráno si vychutnáš sytou snídani, a když budeš chtít do centra města Forio, můžeš zvolit dvacetiminutovou procházku podél pobřeží.

 • KAM? Hotel La Scogliera****, Ischia, Itálie
 • KDY? Duben – září 2024
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, 4* hotel (4 nebo 7 nocí), snídaně, transfer, česky hovořící delegát
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,4 z 10 (booking)
Ischie La Scogliera pokoj

Ischie La Scogliera bazen

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru