Connect with us
Ischie

Dovolené

POBYT DNE: Ischie s odletem z Prahy, 4* hotelem a českým delegátem od 13 390 Kč

POBYT DNE: Ischie s odletem z Prahy, 4* hotelem a českým delegátem od 13 390 Kč

Ischie je nádherný vulkanický ostrov, který láká svým stálým a klidným podnebím, desítkami termálních a minerálních bazénů, krásnými plážemi i průzračným mořem. Známý je zejména právě díky termálním vodám s teplotou od 15 °C do 40 °C, které prosluly svými léčivými účinky už od dob antiky. Dokonalý relax můžeš podtrhnout ochutnávkou výborného vína z místních vinic a lehkou přímořskou kuchyní.

Reklama

Hotel se nachází v blízkosti proslulých lázní Giardini Poseidon, pouhých 20 metrů od pláže Citara. Nabízí panoramatickou terasu a venkovní bazén s horkou lázní.

  • KAM? Punta Imperatore****, Ischia, Itálie
  • KDY? Červenec až říjen 2024
  • ODKUD? Letecky z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky do Neapole včetně příručních zavazadel, ubytování na 5-7 nocí v 4* hotelu, snídaně, služby českého delegáta, transfer z letiště na hotel a zpět

Ischia Punta Imperatore pokoj

Ischia Punta Imperatore bazén

Ischia Punta Imperatore hotel

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    1/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru