Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Miami Beach s výletem do Everglades a odletem z Prahy od 33 990 Kč

POBYT DNE: Miami Beach s výletem do Everglades a odletem z Prahy od 33 990 Kč

Miami je jedno z nejnavštěvovanějších měst světa. Nabízí kubánskou atmosféru v Calle Ocho, rušný noční život v South Beach, festivaly, obrovské možnosti nakupování i sledování úžasných sportovních klání. Jestli jsi někdy snil(a) o americkém velkoměstě, nádherných bílých plážích s azurovým mořem, tak zde proměníš sny v realitu. V rámci zájezdu se také vydáš na fascinující výlet do Everglades. V národním parku Everglades se seznámíš se zdejší divokou přírodou, faunou a flórou. Zažiješ plavbu po močálech, kde se vyskytují legendární aligátoři i nádherné ptactvo. Cestovat do Ameriky budeš s jedním přestupem z Prahy. Těšit se můžeš na skvělý servis kvalitních aerolinek British Airways nebo SwissAir, které jsou vlajkovým dopravcem Švýcarska a členem skupiny Lufthansa.

Reklama
 • Výlet do floridského národního parku Everglades na člunu obsahuje: (60 min jízdy močálem na typické “airboat”, možnost focení s mládětem aligátora, vyzvednutí v hotelu a cesta do/z Everglades klimatizovaným autobusem.

Tvůj hotel se nachází v Miami Beach a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a restauraci. Každé ráno tě čekají kontinentální snídaně. Hotel spadá do oblíbeného a známého řetězce Hampton a nachází se pouhých 150 metrů od pláže.

 • KAM? Hampton Inn Miami Beach – Mid Beach***, Florida, USA
 • KDY? Leden – březen 2024
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy (lety s jedním přestupem), ubytování ve 3* hotelu kousek od pláže, kontinentální snídaně, výlet do floridského národního parku Everglades na člunu.
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,2 z 10 (booking)

Miami

Chodník na pobřeží Miami

Národní Park Everglades.

Hampton Inn Miami pokoj

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru