Connect with us
Zámeček Petrovice park

Citybreaky

PECKA DNE: 4* wellness pobyt v Zámečku Petrovice od 1 490 Kč

PECKA DNE: 4* wellness pobyt v Zámečku Petrovice od 1 490 Kč

Chceš se cítit jako král nebo královna, nechat se hýčkat a nemuset jezdit daleko? V okrese Karviná v Moravskoslezském kraji se nachází zámek, kde na konci 19. století sídlila baronka Marie Louisa (Larischová)-Wallersee, oblíbená neteř rakouské císařovny Sissi. Nyní se tu můžeš zabydlet i ty a užít si klid v přilehlém zámeckém parku, relaxovat v moderním a stylovém wellness, které máš v ceně pobytu, nebo vyrazit třeba na cyklovýlet po okolí. Nedaleko zámku začínají cyklostezky a polská hranice leží pouhé 2 km odtud. Pobyt si tak můžeš zpestřit i výletem do Polska.

Reklama

K dispozici ti bude zastřešené venkovní parkování a pokud přijedeš autobusem, tak zastávka se nachází pouhých 400 metrů od hotelu. Pro rodiny s dětmi je připraveno dětské hřiště a krytá herna. A jídlo? To zde mají luxusní! Ubytování máš včetně pestré snídaně, která je základem skvělého dne, a k večeři můžeš vyzkoušet českou nebo mezinárodní kuchyni v zámecké restauraci.

  • KAM? Zámeček Petrovice****, Petrovice u Karviné, Česká republika
  • KDY? Únor – duben
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v pokoji typu Standard, snídaně, neomezený jednorázový vstup do wellness, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Pobyt termíny Zámeček Petrovice
Zámeček Petrovice
Zámeček Petrovice restaurace v hotelu
Zámeček Petrovice luxusní wellness

Podmínky ubytování v Česku

Hotely, penziony i hostely mohou poskytovat ubytování všem osobám, které se prokáží certifikátem o úplném očkování nebo prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech. PCR testy jsou uznávány pouze ve výjimečných případech. Děti do 12 let nemusí prokazovat bezinfekčnost.

Zámeček Petrovice

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru