Connect with us
Golden Star horní pohled

Dovolené

PECKA DNE: 4* pobyt v Thessaloniki včetně letenek a snídaně od 6 290 Kč

PECKA DNE: 4* pobyt v Thessaloniki včetně letenek a snídaně od 6 290 Kč

Thessaloniki je plné úchvatné historie, kultury, fascinujících výhledů a luxusní gastronomie. Je také druhým největším městem Řecka, ale zdaleka není tak rušné jako například Athény. Do Soluně, jak je město pro Čechy známé, tak mohou vyrazit i rodiny s dětmi a všichni, kdo touží po větším klidu. Rodiště Cyrila a Metoděje je skvělou kombinací pro milovníky památek i moře a odpočinku. Jarní měsíce jsou navíc naprosto ideální k objevování úžasných staveb a jejich pozůstatků jako třeba Galeriův oblouk, římské fórum nebo Bey Hamam – „lázně ráje“. Potkáš zde méně turistů, čekají tě příjemnější ceny a teploty kolem 20 °C.

Reklama

Hotel je situovaný na pláži letoviska Peraia. Pobyt ti zpříjemní zdejší luxusní pokoje, perfektní snídaně formou bufetu i možnost využít nabídky wellness služeb.

 • KAM? Golden Star City Resort****, Thessaloniki, Řecko
 • KDY? Duben
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně s příručním zavazadlem, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu, všechny letištní a palivové poplatky
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Termíny dovolené
Golden Star Řecko

Golden Star hotel snídaně

Podmínky vstupu do Řecka a návratu do ČR

Cestující musí při vstupu do Řecka předložit doklad o bezinfekčnosti:

 • Očkovaní předloží digitální COVID certifikát EU (EU Digital COVID Certificate), pokud byla vakcinace završena nejméně před 14 dny (upozorňujeme, že do té doby nebude certifikát uznán) a nejpozději před 9 měsíci. U osob přeočkovaných posilující dávkou není doba platnosti certifikátu omezena.
 • Testované osoby předloží potvrzení o negativním výsledku PCR testu nejdéle 72 hodin před vstupem nebo o negativním antigenním testu provedeném v akreditované laboratoři nejdéle 24 hodin před vstupem do země. Vstup do muzeí, podniků veřejného stravování, barů, klubů, a dalších kulturních, sportovních a zábavních zařízení provozovaných v uzavřených prostorách, jakož i na sportovní stadiony, není těmto osobám povolen.
 • Od 15. 3. 2022 je zrušena povinnost vyplňovat před vstupem do Řecka příjezdový formulář PLF.

Přesné znění podmínek pro návrat najdeš v našem samostatném článku zde.

Golden star Řecko aktivity

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru