Connect with us
Barcelona Španělsko pobyt

Citybreaky

PECKA DNE: 4* Barcelona včetně snídaní od 8 690 Kč

PECKA DNE: 4* Barcelona včetně snídaní od 8 690 Kč

Barcelona leží při pobřeží Středozemního moře na východě Španělska. Je barevná, rozmanitá a plná architektonických skvostů Antonia Gaudího. Také zde najdeš krásnou městskou pláž, jedno z největších akvárií v Evropě a největší fotbalový stadion v Evropě, který si nechá ujít jen málokterý fanoušek fotbalu. Barcelona je opravdu různorodé a krásné město, kde se zabaví na několik dní každý turista. Zde najdeš 7 tipů, co dělat v srdci Katalánska.

Reklama

Kromě letenky pro tebe máme skvělý butikový hotel, který stojí kousíček od stanice metra. Dostaneš se tak snadno všude po městě. Navíc disponuje malou střešní terasou s vířivkou a působivým výhledem. Samozřejmostí jsou klimatizované pokoje a těšit se můžeš na skvělé snídaně formou bufetu. Když v posledním kroku objednávky pobytu použiješ speciální slevový kód HAPPY1200, získáš slevu 1 200 Kč! Sleva se odečítá z celkové hodnoty objednávky.

 • KAM? Garbi Milleni****, Barcelona, Španělsko
 • KDY? Srpen – říjen 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* hotelu, Snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)

Garbi Milleni Barcelona pokoj

Garbi Milleni Barcelona snídaně

Garbi Milleni terasa

Podmínky vstupu do Španělska a návratu zpět do ČR

 • Vstup na území Španělska je bez omezení
 • Návrat zpět do ČR není ničím podmíněn
Barcelona

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru