Connect with us
Rove La Mer Beach Hotel***

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená v Dubaji s hotelem na pláži La Mer od 28 469 Kč

PECKA DNE: Dovolená v Dubaji s hotelem na pláži La Mer od 28 469 Kč

Jestli v tobě podzimní počasí a vyhlídka zimy vyvolává nepříjemné pocity, máme pro tebe jeden tip. Co takhle si toto období zpříjemnit dovolenou v exotice? Dubaj je luxusní, a přesto velice dostupnou destinací, kde si užiješ nespočet skvělých zážitků. Pokud ale holduješ zejména odpočinku na pláži, pobyt v hotelu Rove La Mer Beach bude trefou do černého. Tento příjemný hotel zařízený ve funky stylu se totiž, jak už jeho název napovídá, nachází přímo na oblíbené pláži La Mer. Ta mimo jiného nabízí spoustu zábavy a aktivit ať už pro sportovní nadšence, tak rodiny s dětmi.

Reklama

Třešničkou na dortu je světová výstava Expo 2020 Dubai, která se zde bude konat až do konce března 2022. Během dovolené ji tak skvěle stíháš. Bonusem je, že pokud poletíš s Emirates, flydubai nebo Etihas Airways, k letence získáš jednodenní vstup na tuto velkolepou událost zdarma.

 • KAM? Rove La Mer Beach Hotel***, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Říjen – leden 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v hotelu na oblíbené pláži La Mer, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět, anglicky nebo německy hovořící delegát, u letů s Emirates, flydubai a Etihad Airways máš v ceně jednodenní vstupenku na EXPO 2020
 • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 5 z 5
Dovolená v Dubaji
Rove La Mer Beach Hotel***
Rove La Mer Beach Hotel***
Rove La Mer Beach Hotel***
Rove La Mer Beach Hotel***

Podmínky vstupu do Dubaje a návrat do Česka

Dubaj je turistům otevřena bez nutnosti absolvování karantény, nicméně negativní PCR test (ne starší 72 hodin) je ke vstupu nutný. Dále je vyžadováno zdravotní pojištění, vyplněný formulář zdravotního prohlášení a stažení aplikace DXB Smart App.

Podmínky návratu zpět do Česka se řídí cestovatelským semaforem.

Rove La Mer Beach Hotel***

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru