Connect with us
Hilton Dubai Jumeirah hotel

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená v Dubaji se slevou až 25 %! Letenka a 5* Hilton hotel od 21 990 Kč

POBYT DNE: Dovolená v Dubaji se slevou až 25 %! Letenka a 5* Hilton hotel od 21 990 Kč

Dubaj je synonymem luxusu a bohatství. Nemusíš být ale boháč, aby sis mohl/a užít skvělou dovolenou na pobřeží Perského zálivu. Metropole je finančně stále dostupnější a během návštěvy nabízí turistům jeden zážitek za druhým. Můžeš si dopřávat luxusu krásných pláží, navštívit nejvyšší budovu světa, pozorovat tančící fontány, které tryskají vodu do výšky až 152 metrů, vydat se na projížďku v poušti nebo lyžovat na sjezdovce v obřím nákupním centru.

Reklama

V rámci naší dovolené složíš hlavu v 5* hotelu Hilton Dubai Jumeirah přímo na dubajské promenádě The Walk. Navíc, pouze u Pelikána můžeš nyní využít speciální akci a pořídit pobyt až o 25 % levněji.

Jaké jsou podmínky akce?

 • Dovolenou je třeba zakoupit během června 2023.
 • Slevy platí na pobyty v termínech od 28. května 2023 až do 31. května 2024, tedy i na celou hlavní zimní sezónu.
 • Sleva je již zahrnuta v konečné ceně, kterou vidíš na webu Pelikána.
Hilton Dubai Jumeirah

Více o dovolené v Dubaji

 • KAM? Hilton Dubai Jumeirah*****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Červen – leden 2024
 • ODKUD? Přímým letem z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Dubaje s příručním zavazadlem, 4-7 nocí v luxusním hotelu, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět, vystavení letenky
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7,8 z 10 (booking)

dovolená Dubaji

Jak již bylo uvedeno, Hilton Dubai Jumeirah najdeš na promenádě The Walk, nedaleko od slavného palmového ostrova. K dispozici budeš mít bazén. Ten je zasazený do hotelových zahrad ohraničených soukromou pláží s lehátky. Nechybí restaurace, bary, SPA či dětský klub, kde se vyřádí i ti nejmenší.

Hilton Dubai Jumeirah

Hilton Dubai Jumeirah

Dubaj

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru