Connect with us

Dovolené

Zakynthos: Týden v 4* hotelu s polopenzí od 9 990 Kč

Zakynthos: Týden v 4* hotelu s polopenzí od 9 990 Kč

Vítejte na Zykynthosu, jednom z nejslunečnějších ostrovů Středozemního moře vyhledávajém zejména pro své jedinečné písečné pláže a nádherné přírodní scenérie. Obraz bílých útesů, které se svažují přímo do křišťálově modré hladiny moře a vytváří tak jedinečný kontrast, si budete pamatovat ještě dlouho po návratu z dovolené. Při prozkoumávání ostrova se určitě zastavte na pláži Navagio. Pláž, které dominuje vrak lodi, se řadí mezi nejkrásnější pláže Evropy. Abyste nasáli zdejší atmosféru, vydejte se navštívit horské vesničky a nechte se strhnout tradičním řeckým způsobem života. Nezapomeňte ochutnat řecké pochoutky jako jsou sýry, víno nebo olivy. Ti aktivnější si stihnou i zaplavat v tajemných jeskyních a potápět se s mořskými želvami.

Reklama
  • KAM? Hotel Koukounaria****, Zakynthos, Řecko
  • KDY? Srpen – září 2020
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* zrekonstruovaném hotelu s bazény, polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru