Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: Aktivní pobyt na Vysočině od 2 490 Kč (refundovatelné termíny)

PECKA DNE: Aktivní pobyt na Vysočině od 2 490 Kč (refundovatelné termíny)

Nedotčená příroda s hlubokými lesy, čistým vzduchem, loukami a rybníky, kterou proplétají zurčící řeky. Přesně to je Vysočina – srdce České republiky. Jestli na dovolené upřednostňujete aktivní zábavu v prostředí nádherné krajiny kombinovanou s minigolfem, biliardem či stolním tenisem, pak se během pobytu v 3* Orea Resort Devět Skal ve Sněžném na Vysočině budete bavit. Resort stojí přímo na břehu Milovského rybníka, kolem něhož se můžete kdykoliv projít. Zejména večerní procházce dodává lesknoucí se vodní hladina s odrazem hvězdné oblohy úžasnou atmosféru.

Reklama

Snídaně, které jsou v ceně pobytu, probíhají formou bufetu, takže si na talíř můžete nandat například i téměř kompletní anglickou snídani. Hned poté hurá do přírody. Kolem jezera se rozprostírají krásné lesy, kam se můžete vydat na túry, třeba na Malinskou skálu. Pokud by se vám nechtělo šlapat po svých, vydejte se objevovat Vysočinu na kole. V zimě zase doporučujeme přibalit si běžky.

A nejlepší na konec – všechny termíny jsou REFUNDOVATELNÉ.

  • KAM?  Orea Resort Devět Skal***, Sněžné – Milovy, Česká republika
  • KDY? Leden, březen – květen 2021
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v 3* hotelu na břehu Milovského rybníka, snídaně, vstup do krytého bazénu 
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Akční termíny aktivní dovolené na Vysočině

Tento článek si můžeš přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budeš tak mít žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru