Connect with us

Dovolená na Slovensku

4 NOCI ZA CENU 3: Pobyt v Grandhotelu Praha od 5 390 Kč.

4 NOCI ZA CENU 3: Pobyt v Grandhotelu Praha od 5 390 Kč.

4* Grandhotel Praha je neodmyslitelnou součástí Tatranské Lomnice. Je nepřehlédnutelný, elegantní a hlavně stylový! Dopřej si pobyt v tomto legendárním prostoru během podzimních měsíců včetně lístků na lanovky a vstupů do vodních parků. V ceně máš také vstup do moderního wellness centra.

Reklama

Tatranská Lomnica je jedním z hlavních center Vysokých Tater, kde se určitě nebudeš nudit. Kromě turistiky si zde přijdou na své i opravdoví gurmáni, najdeš tady totiž hned několik vynikajících restaurací. Večer pak doporučujeme strávit v příjemném prostředí hotelového wellness, jehož dominantou je venkovní vyhřívaný bazén, který nabízí až dechberoucí výhledy na štíty slovenských velehor.

Grandhotel Praha

Grandhotel Praha****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru