Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Romantické Santorini se snídaní a odletem z Prahy od 16 990 Kč

POBYT DNE: Romantické Santorini se snídaní a odletem z Prahy od 16 990 Kč

Santorini je zkrátka úchvatný řecký ostrov. Asi všichni známe ikonický pohled na útesy vystupující z azurového moře, jehož vrcholky lemují závěje sněhově bílých kykladských domů s kulatými modrými kupolemi. Zdejší atmosféra i dechberoucí západy slunce vytváří z ostrova jedno z nejromantičtějších míst na světě. Jestli chceš na chvíli uniknout realitě, Santorini bude parádní volbou. Během dovolené poznáš vedle krásné tváře ostrova i historické zajímavosti nebo ochutnáš tradiční dobroty.

Reklama

Hotel Mariana*** s recepcí a zahradou leží asi 300 m od pláže s černým pískem Perissa a 10 km od centra města Fira. Hotel disponuje 25 pokoji, jejichž zařízení ti zajistí pohodlný pobyt, nabízí také přístup k internetu přes WLAN.

  • KAM? Hotel Mariana***, Santorini, Řecko
  • KDY? 31. května až 7. června 2024, 7 nocí
  • ODKUD? Z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, ubytování v 3* hotelu na 7 nocí, snídaně, transfer

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru