Connect with us
Hotel Srdiečko

Dovolená na Slovensku

POBYT DNE: Wellness v Nízkých Tatrách se snídaní od 1 790 Kč

POBYT DNE: Wellness v Nízkých Tatrách se snídaní od 1 790 Kč

Vrcholy Nízkých Tater vytváří druhé nejvyšší pohoří na Slovensku a pohled na ně rozveselí jak lyžaře, tak milovníky turistiky. Co je prozkoumat během wellness pobytu? Horský Hotel Srdiečko se nachází na jižní straně Chopku, přímo u nástupní stanice lanovky. Na túru, procházku či na zasněžený svah se tak dostaneš raz dva. Okolní příroda, srdečný přístup personálu a možnost odpočinku v místním wellness centru vytváří útulnou atmosféru, která je jako stvořená pro rodiny s dětmi i pro pobyt ve dvou. 

Reklama

Více o pobytu

  • KAM? Srdiečko***, Horná Lehota, Slovensko
  • KDY? Srpen – říjen 2023
  • CO JE V CENĚ? 1-3 noci v pokoji Standard v útulném horském hotelu, snídaně, vstup do moderního wellness centra s venkovní vířivkou, saunami a odpočívárnou​, lístky na lanovky ve Vysokých Tatrách a v Jasné a vstupy do vodního parku Tatralandia
  • HODNOCENÍ HOTELU: 9,3 z 10 (booking)

NOVINKA: Vlastní termín pobytu

Pelikán vždy zobrazuje termíny akčních pobytů s nejlepšími cenami. Pokud ti však data nevyhovují, nově si můžeš termín dovolené upravit podle svých preferencí a takovou nabídku ubytování rovnou i objednat. Novinku si můžeš vyzkoušet na nabídce českých a slovenských hotelů, u nichž jsme vypelikánovali speciální ceny.

Hotel Srdiečko

Vítej v Hotelu Srdiečko

Hotel Srdiečko

Hotel Srdiečko

Hotel Srdiečko

Hotel Srdiečko

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru