Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Týden u moře ve Španělsku od 9 990 Kč

POBYT DNE: Týden u moře ve Španělsku od 9 990 Kč

Katalánsko patří mezi nejkrásnější přímořské kouty, snad na celém světě. Mezi středomořskými oblastmi je v letních měsících jednou z nejžádanějších. S naším pobytem budete bydlet v nádherném městečku Calella, na pobřeží Costa del Maresme s malebnými historickými uličkami a širokými zlatými plážemi. Váš hotel stojí jen 150 metrů od jedné z nich. A mimochodem, městečko se nachází nejen u moře, ale zároveň pouhých 55 kilometrů od slavné Barcelony (kam zároveň přiletíte a máte zajištěný transfer z letiště do hotelu) – ideální varianta pro jednodenní výlet!

Reklama
 • KAM? Hotel Bernat II****, Calella, Španělsko
 • KDY? Červenec – říjen
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování, snídaně formou bufetu, transfer z letiště na hotel a zpět.
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru