Connect with us
Bazén hotelu Dash Resort na Langkawi,

Asie

POBYT DNE: Exotické Langkawi se snídaní od 24 990 Kč!

POBYT DNE: Exotické Langkawi se snídaní od 24 990 Kč!

Pokud nesnášíte zimu, rádi byste navrátili léto a láká vás jihovýchodní Asie, pak je Malajsie tou nejlepší volbou. Na ostrově Langkawi se dočkáte nádherné přírody, fantastického jídla i oblíbené asijské přívětivosti. Náš pobyt vás bude hýčkat 4* hotelem na pláži se snídaní a letenkou z Prahy s 5* aerolinkou Qatar Airways! Transfer z letiště a zpět je samozřejmostí. No nezní to skvěle? Stačí si říct, že tohle je to, co chcete, a je to!

Reklama
 • KAM? Dash Resort Langkawi****
 • KDY? listopad 2019 – březen 2020
 • ODKUD? Praha, Letiště Václava Havla
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy s Qatar Airways, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, letištní transfery
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru