Connect with us
Amman

Dovolené

POBYT DNE: Jordánsko letecky od 5 790 Kč!

POBYT DNE: Jordánsko letecky od 5 790 Kč!

Pro romantiky s láskou k přírodě je Jordánsko jako stvořené. Zúčastněte se vigilií u světoznámé Petry, dopřejte si SPA v zátoce slunce v Mrtvém moři nebo v sobě objevte dobrodruha a zkuste spánek přímo pod hvězdami na poušti Wadi Rum. Nebo se jděte jen tak prcoházet nádhernými ulicemi Ammánu, který vás doslova vrátí zpátky v čase. V našem pobytu máte nejen letenky přímo z Prahy, ale i zpáteční letištní transfer, navíc s ubytováním v hotelu jen 10 minut jízdy od starého města Ammánu.

Reklama

Vydejte se s námi prozkoumat Jordánsko, rozmanitou zemi na Blízkém východě. Hned po příletu na místo zjistíte, že jste se ocitli na docela jiném, tak nějak klidnějším, místě. Přečtěte si cestopis o Jordánsku a ihned nabudete představu o zážitcích, které vás čekají.

  • KAM? The Conroy Boutique Hotel***, Ammán, Jordánsko
  • KDY? 25. – 28. ledna 2020
  • ODKUD? Praha, Letiště Václava Havla
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, transfer z letiště do hotelu a zpět, ubytování v hotelu v žádané lokalitě, snídaně

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru