Connect with us
Sardinie

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená na Sardinii s polopenzí od 18 036 Kč

PECKA DNE: Dovolená na Sardinii s polopenzí od 18 036 Kč

Sardinie není jen plážový ráj s naprosto božským mořem, ale je také plná úchvatné přírody, tradic a gastronomie. Na zdejších horských hřbetech se ti dostane neskonale dechberoucích výhledů, v divokých lesích potkáš zdejší unikátní vegetaci a milovníci historie se zamilují do hlavního města Cagliari a jeho jedinečné architektury. Letovisko Cannigione, které ti během dovolené bude domovem, je perfektní volba pro nadšence šnorchlování a potápění. Město si ale především žije klidným životem, a pokud vyhledáváš na dovolené kromě dobrodružství a sportu také klid a odpočinek, budeš zaručeně spokojený/á.

Reklama

Ubytování se nachází jen 50 metrů od krásného sardinského pobřeží. Na pláž to tedy rozhodně není daleko, ale relaxovat můžeš také u hotelového bazénu. V restauraci ochutnáš sardinskou, italskou i mezinárodní kuchyni a v ceně polopenze je voda a domácí víno.

  • KAM? Blu Hotel Laconia Village****, Cannigione, Sardinie
  • ODKUD? Z Vídně
  • NEJVÝHODNĚJŠÍ TERMÍN? 8. – 15. červen 2022
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 4* hotelu, stravování formou polopenze Plus, transfer z letiště na hotel a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Blu Hotel Sardinie pokoj
Blu Hotel restaurace v hotelu
zahrada

Podmínky vstupu do Itálie a návratu zpět do ČR

Aktuálně je pro příjezd na území Itálie vyžadován pouze EU certifikát, který dokládá jednu z níže uvedených skutečností:

  • Ukončení očkování proti COVID-19 od ukončení musí uplynout alespoň 14 dní, pouze vakcíny schválené EMA
  • Překonání COVID-19 v posledních 6 měsících
  • Výsledek negativního testu buď PCR test (ne starší 72 hodin) nebo antigenní test (ne starší 48 hodin), uznávají se pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu

Aktuální a podorbné infomace se dočteš také na stránkách mzv.cz

Návrat do České republiky je od 9. dubna 2022 opět zcela bez omezení.

Sardinie pobyt itálie

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru