Connect with us
Labranda Club Makadi

Dovolené

POBYT DNE: 4* dovolená v Egyptě s All Inclusive a odletem z Prahy od 14 890 Kč

POBYT DNE: 4* dovolená v Egyptě s All Inclusive a odletem z Prahy od 14 890 Kč

Letovisko Makadi Bay se nachází na riviéře u Rudého moře. Je populární zejména pro své písečné pláže a moře, které je ideální pro šnorchlování i potápění. Rodiny s dětmi jistě docení možnosti výletů  na koních či velbloudech, které mají namířeno do blízkého okolí. Vyzkoušet můžeš také různé druhy vodních sportů, vyrazit do orientálního města Hurghada nebo se vydat na nedalekou horu Anfish, ze které je nádherný výhled od celého kraje.

Reklama

Hotel se nachází v krásném zálivu Makadi Bay, obklopený zahradami s vysokými palmami. Můžeš dle libosti využívat velké bazény, lehátka nebo si odskočit na pláž. Pokud jsi fanouškem golfu, tak jistě oceníš nedalké golfové hřiště. Po celou dobu pobytu tě čeká skvělý servis v podobě All Inclusive balíčku.

 • KAM? Labranda Club Makadi, Makadi Bay, Egypt
 • KDY? Nejvýhodněji vychází termín od 26.05.2023 (7 nocí).
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, 4* ubytování, stravování formou All Inclusive, Transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Labranda Club Makadi wellness

Egypt Labranda Club Makadi wellness pláž

Labranda Club Makadi houpačka Egypt

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru