Connect with us
4*Royal Decameron, dovolená Panam

Dovolené

PECKA DNE: All inclusive dovolená v Panamě, v hotelu na pláži od 31 590 Kč

PECKA DNE: All inclusive dovolená v Panamě, v hotelu na pláži od 31 590 Kč

Nechat se ukolébat po celodenním objevování velkoměsta, nebo snad po celodenním bláznění na pláži vodami Tichého oceánu v příjemném hotelu se službami all inclusive je představa, kterou by si rád člověk splnil. A proč by ne? Pokud se rozhodnete pro náš pobytový balíček ve 4* resortu Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas****, přímo na pláži Playa Blanca, 120 km od Panama City, máte to vše v ceně. Mimo toho je resort obklopen nádhernými tropickými zahradami, nabízí bazén s několika tobogány nebo i vlastní golfové hřiště.

Reklama

Takže pokud potřebujete dovolenou a k moři byste rádi málem nevytáhli paty z hotelu, toto je nabídka přesně pro vás! Stačí rezervovat. Letíte z Prahy nebo Vídně a do hotelu, stejně jako z hotelu na letiště při odletu, máte zajištěn transfer.

 • KAM? Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas****, Panama
 • KDY?  Červen 2021
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v hotelu přímo na pláži Playa Blanca, stravování all inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
 • PODMÍNKY VSTUPU: Při cestování do Panamy potřebujete PCR test, ne starší 48 hodin a posléze musíte vyplnit i prohlášení na webové stránce Visit Panama. Zdravotní pojištění povinné není, nicméně je doporučováno. (Informace: Velvyslanectví ČR v Bogotě)
Akční termíny dovolené v Panamě, all inclusive
4*Royal Decameron, dovolená Panam
4*Royal Decameron, dovolená Panam
4*Royal Decameron, dovolená Panama

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  3/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru