Connect with us

Letenky

Jarní Pobaltí, z Vídně od 758 Kč, v článku slevový kód

Jarní Pobaltí, z Vídně od 758 Kč, v článku slevový kód

Lákají tě severní země Evropy, ale ani se nemusí jednat o možná poslední dobou až profláklou Skandinávii? Pak jsme pro tebe našli ideální řešení. Navštiv Pobaltí. Pobaltské státy (tedy Litva, Lotyšsko a Estonsko) bývají možná trochu opomíjeny, ale rozhodně ne podceňovány, a turisty jsou velmi žádané. Je k tomu dobrý důvod – jsou totiž krásné!

Reklama

Do lotyšské Rigy si zaletíš v březnu od 758 Kč (11. – 23. 3.), do litevského Vilniusu v dubnu od 1 299 Kč (1. – 6.4.) a do estonského Tallinnu na přelomu dubna a května od 1 500 Kč (16.4. – 21.4.). Můžeš ale využít náš slevový kupon, s nímž získáš slevu 250 Kč, a to už se ceny pohybují v ještě přívětivějších číslech. ???? Letíš přímými lety z Vídně.

  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Ryanair, Lauda
  • Kdy? Březen – červen 2020 (v souhrnu všech letenek)
  • Termín? Příklad 11. – 23. března 2020 (Riga)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo
  • Využij slevový kód: USETRI250 – Stačí u Způsobu platby zaškrtnout Uplatnit kupon a vyplnit.

Pobaltí a cestovní doklady

Do všech zemí ti ke vstupu stačí pouze občanský průkaz, nebo platný cestovní pas.

Pobaltí – co vidět a zažít?

  • Litva: Litva toho, jako asi všechny tyto státy, nabízí mnoho. Můžeš se zde projít po mořském pobřeží, nebo kolem četných řek a jezer. U některých člověk natrefí i na menší kempy. Ovšem, její rovinatá krajina z ní činí ráj hlavně pro cyklisty – jen je potřeba vyhnout se hlavním tahům, nebo i pro příležitostné turisty.
  • Lotyšsko: Ani to nezůstává v otázce cykloturistiky pozadu. Provoz na venkovských silnicích je malý, a tak je tu tento sport bezpečnou záležitostí. A stejně jako Litvě mu pomáhá jeho rovinatý ráz. Většina cestovatelů ale do Lotyšska si jezdí jen projít hlavní město – Rigu. Nabízí totiž krásné historické centrum s úzkými uličkami a spousou podniků, kde strávit příjemné chvíle u dobrého jídla a pití. Trochu se tu přitom kombinuje atmosféra středoevropského maloměsta s nádechem východních kultur.
  • Estonsko: Estonsko už je trochu jiný kalibr, poznáš na něm severnější polohu, ačkoliv ne extrémně. Navštiv tu například národní park Lahemaa s bažinami Viru (Viru raba) nebo národní park Soomaa, vodopády Jägala (hlavní atrakcí jsou zamrzlé v zimním období) a mnoho dalších atrakcí najdeš jistě v každém lokálním i jiném průvodci. Ve zmiňovaných národních parcích jsou pak skvělé trekové trasy (i na zdejších ostrovech). A jelikož i zde je krajina převážně rovinatá, není třeba nějaké velké fyzické přípravy. Ale najdeš tu i krásné pláže.
Estonsko

Levné ubytování v Pobaltí

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Lotyšsko
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

10 nejkrásnějších pláží Chorvatska https://t.co/ZmdJw6AjRs9 hodinami dozadu
Nejkrásnější pláže Španělska: TOP 10 https://t.co/TJrmo7oIB89 hodinami dozadu
Nejkrásnější pláže Itálie – rychle a přehledně https://t.co/hmYLllcLsY10 hodinami dozadu
POBYT DNE: Do Trogiru za opalováním i historií. Letecky od 7 890 Kč https://t.co/oHpyn7rpry11 hodinami dozadu
Brazílie otevírá hranice navzdory rostoucím číslům případů COVID-19 https://t.co/JZ0j3dlEv411 hodinami dozadu
Brazílie otevírá hranice navzdory rostoucím číslům případů COVID-19 https://t.co/JZ0j3d43Dw #novinky11 hodinami dozadu
Barcelona v srpnu? Z Vídně již od 804 Kč, termíny do podzimu https://t.co/d2mAktulq712 hodinami dozadu
Nejoblíbenější chorvatské ostrovy https://t.co/09yjDnX8gH13 hodinami dozadu
Letadlo plus trajekt v jedné objednávce. Croatia Airlines zjednoduší cestu na ostrovy https://t.co/9a2SC49sPk #novinky13 hodinami dozadu
Letadlo plus trajekt v jedné objednávce. Croatia Airlines zjednoduší cestu na ostrovy https://t.co/9a2SC49sPk13 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru