Connect with us

Asie

Královská nabídka! peKING z Prahy za 9 490 Kč (23kg zavazadlo)

Levných letenek není nikdy dost, obzvlášť pokud se jedná takové destinace jako Peking, ze kterého se snadno dostaneš na Velkou čínskou zeď, a které v sobě uchovává takové historické klenoty, jako třeba Zakázané město. Na místo se nyní dostaneš díky kombinaci letů KLM a China Southern Airlines za pouhých 9 490 Kč a na letence tak ušetříš hned několik tisíc korun. Letí se navíc rovnou z Prahy, takže se nemusíš trmácet do vzdálenějších letišť. Po cestě tě čeká jeden přestup a cena zahrnuje i odbavené zavazadlo do 23kg. Na výběr je z termínů od ledna do června.

Reklama

Peking za 9 490 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? leden – červen 2019

CHCI REZERVOVAT LETENKU

Co v Pekingu?

Peking, to ani zdaleka není jen vyhlášená kachna! Těmi hlavními jsou Zakázané město, které zakázané už dávno není, a Velká čínská zeď, na kterou to máš z Pekingu kousek. Palácový komplex budov dynastie založený slavnou dynastií Ming ti můžeme jedině doporučit. Právě odsud se totiž rozhodovalo o politických záležitostech celé Číny. Lístek pořídíš zhruba za 200 Kč. Velká čínská zeď už sice dávno ztratila svoji důležitou úlohu, jedinečný pocit při její návštěvě nicméně zažiješ i v současnosti. Čistě za vstup na ni zaplatíš v přepočtu zhruba 130 Kč. Za pozornost stojí rozhodně i Čínské národní muzeum, které se řadí mezi ty nejlepší na světě.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.3/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru