Connect with us
Ulice města Auckland

Letenky

Nový Zéland z Prahy za skvělých 17 790 Kč!

Nový Zéland je místo, kde se snoubí divoká příroda a domorodí obyvatelé se západní anglo-saskou civilizací. Ocitnete se tak na jedinečném místě s krásnou přírodou, vřelým obyvatelstvem, ale i moderním zázemím, pro vaše toulky po této malebné zemi.

Reklama

Pojďme ale k tomu hlavnímu! Tou nejlepší zprávou je, že se na druhý konec světa dostanete pohodlně přímo z Prahy, navíc za peckovní cenu 17 790 Kč! Nevíme jak vy, ale my rychle rezervujeme, protože letenky mizí zázračnou rychlostí!

Lety operuje letecká společnost China Eastern Airlines

Praha – Auckland – Praha ➡ 17 790 Kč

Termíny: listopad

Informace o zavazadle: Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

Panorama města Aucklandu Pohled na pohoří na Novém Zélandu Ovce pasoucí se na Novém Zélandu Krásná pláž Nového Zélandu Křišťálově čistá voda na Novém Zélandu Lesknoucí se pláž na Novém Zélandu

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru