Connect with us
Výhled na Istanbul

Novinky

NOVÁ LINKA: Přímé lety Bratislava – Istanbul s tureckými aerolinkami Pegasus Airlines od 2 290 Kč

NOVÁ LINKA: Přímé lety Bratislava – Istanbul s tureckými aerolinkami Pegasus Airlines od 2 290 Kč

Od května 2024 přibude na bratislavském Letišti M. R. Štefánika nová destinace, a to přímo do tureckého Istanbulu na mezinárodní letiště Sabiha Gokcen (SAW). Novou linku do této mimořádně oblíbené destinace bude provozovat turecká letecká společnost Pegasus Airlines. Pro cestující je tato turecká metropole také vynikajícím přestupním bodem do dalších destinací v Asii a Africe.

Reklama

Nejdůležitější informace o nové lince a spojeních do Turecka

  • Nová přímá linka do tureckého Istanbulu bude v provozu od poloviny května 2024.
  • Z Bratislavy se bude létat 2krát týdně. Půjde o třetí pravidelné letecké spojení do Turecka.
  • Z Bratislavy se celoročně létá do tureckého letoviska Dalaman, které provozuje letecká společnost Ryanair.
  • Kromě toho bude společnost Pegasus Airlines od poloviny května letošního roku provozovat také přímý let na Tureckou riviéru, do prázdninové destinace Antalya.

Istanbul z Bratislavy přímo a za hodinu a půl

„Pro bratislavské letiště je to obrovský úspěch, za kterým stojí celý tým lidí z několika rezortů. Toto letecké spojení umožní cestovat nejen do Istanbulu, ale může sloužit i jako přestupní stanice na další regionální nebo dálkové letecké linky do Asie či Afriky. Jsem rád, že mohu přivítat na bratislavském letišti nového leteckého dopravce, společnost Pegasus Airlines, který bude vůbec poprvé provozovat lety z Bratislavy,“ dodává Ing. Dušan Novota, generální ředitel a předseda představenstva Letiště M. R. Štefánika.

Pegasus Airlines je turecký letecký dopravce se sídlem v Istanbulu. Z Letiště M. R. Štefánika bude létat například s letadly typu Airbus A320-214 a Boeing 737-800. Let z Bratislavy do Istanbulu trvá přibližně hodinu a půl. Letenky jsou už nyní k dostání přes Pelikána.

Zdroj fotografií: Shutterstock.com

Zdroj: BTS.AERO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru