Connect with us
Uzbekistán

Novinky

Po 10 letech jsme se dočkali: Nová přímá linka z Prahy do Uzbekistánu

Po 10 letech jsme se dočkali: Nová přímá linka z Prahy do Uzbekistánu

Pokud tě fascinuje Uzbekistán a už dlouho uvažuješ o tom, že bys tuto zemi ležící v centrální Asii navštívil, máme pro tebe skvělou zprávu. Letecká společnost Qanot Sharq Airlines spustí pravidelné přímé spojení z Prahy do Taškentu. Aerolinky budou na této trase létat od 18. dubna 2024 ve frekvenci jeden let týdně, a to každý čtvrtek.

Reklama

Letadlo uzbeckého dopravce by mělo odstartovat z Taškentu v 10:30 (místního času), přistání na Letišti Václava Havla je naplánováno na 14:30. Qanot Sharq Airlines budou odlétat z Prahy v 16:00 a přílet do Taškentu je naplánován na 01:00 (místního času).

Cestující na palubě uzbecké aerolinky mohou navštívit nejrůznější metropole jako Istanbul, Phu Quoc Phuket, Tel Aviv, Šarm aš-Šajch a další. Praha však není jedinou novinkou v letovém řádu dopravce, v plánu jsou další nové destinace. Například populární a hojně navštěvovaný ostrov Bali, malajské velkoměsto Kuala Lumpur, Soul či třeba Šanghaj, dále nechybí ani evropská města jako Paříž či Madrid

Letecká společnost Qanot Sharq Airlines létá šestičlennou flotilou tvořenou letadly typu Airbus A320 CEO, Airbus A321 NEO a Airbusy A330 CEO

Zdroj: prg.aero

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru