Connect with us
Nice

Evropa

Francouzská riviéra nyní ještě blíž! easyJet začnou od října létat z Prahy do Nice

Francouzská riviéra nyní ještě blíž! easyJet začnou od října létat z Prahy do Nice

Pokud tě už dlouho láká proslulé letovisko Nice se svou oblíbenou promenádou, která se táhne v délce 7 km, máme pro tebe skvělou zprávu. Britská letecká společnost easyJet totiž spustí novou přímou linku z pražského letiště do Nice.

Reklama

Její provoz začne již 10. října 2024 s frekvencí 2 lety týdně, a to konkrétně každý čtvrtek a neděli. Letenky z Prahy do Nice jsou v prodeji již nyní.

Letenky z Prahy do Nice:

  • Odkud? Přímý let z Prahy
  • S kým? Letecká společnost easyJet
  • Kdy? Říjen 2024 (VYBRAT TERMÍN)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Zajímá tě, co v Nice stojí za to vidět?

Kromě výše zmíněné promenády, kde se budeš s oblibou procházet víc než často (je totiž úchvatná), určitě zamiř i na květinový trh Cours Saleya. Nachází se v centru města a na nákupy se můžeš vydat už časně z rána. Pořídíš tady nejen květiny, ale také čerstvé ovoce a zeleninu. Chceš si vychutnat opojné výhledy na moře a přístav? Pak je pro tebe místo zvané Colline du Château tím pravým. Před lety se tady tyčil hrad, zato dnes tady na tebe čeká park s umělým vodopádem. Ideální lokalita jako stvořená k odpočinku.

Nice

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru