Connect with us

Letenky

Zakousni se do Velkého jablka! Z Mnichova za 5 990 Kč!

Ještě pořád ti na seznamu destinací chybí fajfka u kolonky New York? Ideální příležitost to napravit je právě teď! Vypelipeckovali jsme pro tebe super letenku z blízkého Mnichova za 5 990 Kč! V ceně je příruční zavazadlo a po cestě máš půl až denní zastávku v Toronto. Co přesně to znamená? No přece to, že během jedné cesty stihneš rovnou dvě destinace!

V akčním kalendáři máš na výběr z mnoha termínů. Konkrétně můžeš vybírat odlety od ledna do listopadu. Pokud ti snad rezervace neprojde do dalšího kroku, vyzkoušej jiný termín nebo odletový čas, o letenky je velká pranice a mizí doslova před očima. Malé upozornění! Zatím, co v New Yorku přistaneš na letišti La Guardia, zpátky se vracíš z Newarku z New Jersey. Newark sice neleží přímo v New Yorku, na Manhattan je to ale ještě blíž než třeba z letiště JFK.

New York za 5 990 Kč

✈ odlet z Mnichova 🛄 příruční zavazadlo 🗓 leden – listopad 2019

CHCI REZERVOVAT LETENKU

Víza do Ameriky

Víza do Ameriky ani do Kanady nepotřebuješ. Bez čeho se ale neobejdeš jsou elektronické registrace ESTA pro USA a eTA pro Kanada. Vyřídiš je zvládneš během několika minut online a zaplatíš za ně dohromady něco málo přes 20 dolarů.

Klikněte pro komentář
Nahoru