Connect with us

Amerika

New York ještě levněji. Z Prahy nyní za 7 990 Kč

New York ještě levněji. Z Prahy nyní za 7 990 Kč

Kdo si počkal, ten se dočkal. Po akčních letenkách z Prahy se konečně dostalo i na Prahu. Letecké společnosti British Airways a American Airlines aktuálně nabízí akční tarify na Newark a New York za parádní ceny od 8 690 Kč. Letíš s příručním zavazadlem (celkově až 13 kg) a na výběr jsou termíny od listopadu 2019 až do března 2020.

Reklama

Podívejte se i na další akční letenky z Vídně od 7 990 Kč. V nabídkce jsou Toronto, Montréal, Los Angeles, San Francisco, Miami a Dallas.

New York (JFK) za 7 990 Kč

✈ odlet z Prahy ???? příruční zavazadlo (13 kg) ???? lis. – bře.

Praha1 přestupNew York1 přestupPraha
LondýnLondýn
7990

Připrav se na New York

New York toho nabízí tolik k vyžití, že člověk neví, co dřív. Proto jsme pro tebe sepsali 9 věcí, které bys rozhodně neměl vynechat. Podívej se na našeho průvodce New Yorkem a buď v obraze.

New York z ptačí perspektivy

Víza do USA

Víza do USA sice nepotřebuješ, musíš si ale vyřídit elektronickou registraci ESTA. Vyjde tě na 14 USD a vyplníš ji pohodlně online z domu na oficiálních stránkách.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.7/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru