Connect with us

Letenky

Zlobili jste? Nevadí! Mikulášský výprodej letenek od 99 Kč je pro všechny!

Víš, jaké výhody má mikulášská nadílka na Pelipeckách? My se neptáme, kdo byl hodný a kdo zlobil, ani na to, jestli na Mikuláše už náhodou nejsi moc starý. Žádné brambory ani uhlí, ale akční letenky za super ceny od 99 Kč! Vybrali jsme pro tebe opravdu širokou mikulášskou nabídku, takže máš z čeho vybírat. Vydat se můžeš jak do rozmanitých evropských koutů, tak do těch vzdálenějších světových, od Ameriky až po Asii.

Reklama

Jak je ale zvykem, zítra už s Mikulášem nepočítej! Blesková akce trvá pouze do dnešní půlnoci 6.12.2018. Doporučujeme tedy s rezervací rozhodně neotálet a rezervovat co nejdřív, protože zítra už bude pozdě.

PŘEJÍT NA MIKULÁŠSKOU NABÍDKU

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru