Connect with us

Evropa

MEGA VÝPRODEJ LETENEK! Evropské destinace od 600 Kč (pouze do 8.7.2018)

Léto je v plném proudu a to stejné platí i pro mega výprodej letenek od Pelikána! Rezervuj do nedělní půlnoci 8.7.2018 některou z více než 30 letenek za parádní ceny už od pouhých 600 Kč! Ale dej si pozor. Po neděli ceny zmizí. Leť na slunnou Mallorku za těmi nejkrásnějšími plážemi, do Říma za věhlasnými antickými památkami, na vyhlášenou kávu do Lisabonu nebo do některé z dalších destinací. Stačí kliknout na nabídku níže a vybrat si.

Reklama

 

O jaké letenky se jedná?

Vybírat můžeš z více než 30 destinací po celé Evropě.

Do kdy mám čas?

Výprodej letenek trvá do vyprodání míst nebo do neděle 8.7.2018

 

REZERVUJ OD 600 Kč

 

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru