Connect with us
Malta

Dovolené

5. a 6. července jsou svátky, jedete s námi na Maltu? (cenově výhodné kompletní pobyty)

5. a 6. července jsou svátky, jedete s námi na Maltu? (cenově výhodné kompletní pobyty)

Malta v červenci je populární. Tedy, tato země je dokonalým nápadem v kterémkoli měsíci. Ale nebudeme vám lhát, letní sezóna je zde dost rušná. Pokud jste se rozhodli tak (a podotýkáme, velmi správně), že volné pracovní dny začátkem příštího měsíce si užijete právě v této destinaci, lov na hotely nebude úplně snadný. Nemějte ale žádné obavy, my jsme to už za vás vyřešili. Prosím, tady jsou naše nejlepší pobytové balíčky na první červencové dny.

Reklama

Letní palác na břehu klidného moře (4* Qawra Palace, All Inclusive)
⭐⭐⭐⭐

„Dvoje plavky, krém na opalování a ručník… Ručník vlastně není nutný.“ Znáte toto dovolenkové nastavení? Jestli si pohráváte s myšlenkou, že byste svůj pobyt na Maltě absolvovali na jednom místě, už nehledejte dál. Qawra patří mezi oblíbené turistické části země, a to znamená, že je vybavena vším, co při sladkém lenošení můžete (kromě slunce a slané vody) potřebovat. Ideální podmínky této oblasti zvyšuje fakt, že moře zde nebývá zuřivé. Ostatně to uvidíte na pláži Qawra Point Beach nacházející se 8 minut od hotelu.

Kvalita čtyřhvězdičkového hotelu Qawra Palace odpovídá svému názvu. Je to opravdu takový malý palác pro unavené duše. Ale ne kvůli starobylosti, vždyť jde o moderní zařízení nabízející panoramatický výhled na záliv Salina. Pokud by se vám náhodou nechtělo kráčet na pláž, můžete využít jednu ještě bližší alternativu slunění u vody, a to u venkovního hotelového bazénu. Případně se přesunout do toho vnitřního. Komfort zvyšuje ještě lobby bar, restaurace, kavárna, ale rovněž třeba kadeřnictví. A abychom nezapomněli na další luxusní a dost důležitou podstatu: Malta v červenci v tomto hotelu bude All Inclusive.

Malta

Bezpečná základna s otevřenými možnostmi (4* Paradise Bay)
⭐⭐⭐⭐

Malta je v červenci živá, ve městě Mellieha je nádherně rušno. Dostalo přezdívku plážové centrum země, a nachází se zde také ta největší písečná pláž Malty, Mellieħa Bay/Għadira Bay. Přesto Mellieha není tak přeplněná turisty jako Valletta nebo párty města. Jestli ale toužíte po absolutní samotě, na plážích ji najdete jen těžko. Možná na ni narazíte během procházky po kopcích. Protože toto místo dokáže potěšit i backpackery.

Charakteristiky města a zaměření na určité cílové skupiny turistů jsou stejné i v případě čtyřhvězdičkového hotelu Paradise Bay. Stojí na břehu moře, na pláži. Tím pádem uspokojuje očekávání pohodlných cestovatelů s touhou po blahodárném odpočinku. Jelikož trajekt na ostrovy Gozo a Comino je jen na skok, je to ideální ubytování také pro ty, kteří na Maltu přicestovali kvůli přírodě a historickým atrakcím. Nebo turistickým magnetům, jakým je například i slavná Popeye Village níže na fotce.

Malta

Rozmazlující klid v turistickém víru (4* Labranda Riviera s All Inclusive)
⭐⭐⭐⭐

Marfa je individuální částí hlavního plážového centra Malty, výše zmíněné Melliehy. Nachází se na kraji nejen města, ale také ostrova. Proto můžete Marfu v mnoha bedekrech najít pod označením poloostrov. Vládne zde příjemný ruch, který podněcuje k výletům a být neustále na cestách. Je to tak pravděpodobně kvůli trajektovému přístavu, který je epicentrem dopravy na ostrovy Gozo a Comino. Takže, logicky, k jedné z nejkrásnějších atrakcí Malty, Blue Lagoon na ostrově Comino, se z Marfy doplavíte jednoduše.

Je ale otazné, zda se dostanete pod vliv této atmosféry. Pokud se totiž ubytujete ve čtyřhvězdičkovém hotelu Labranda Riviera, nebude to úplně snadné. Tento stylový wellness resort znamená luxusní komfort na vysoké úrovni. Není to jen kvůli 2 bazénům pod širým nebem a jednomu interiérovému. K dispozici budete mít také spa wellness zónu, fitness centrum, saunu, nemluvě o lobby baru, 3 restauracích a plážovém baru. Plusem je rovněž nádherný výhled na ostrovy Gozo a Comino a samozřejmě All Inclusive služby.

Malta

Komfort pro velké, zábava pro malé (4* Dolmen Hotel)
⭐⭐⭐⭐

Moře je krásné, jídlo chutné, místní jsou milí. Pokud si tuto trojkombinaci dokážete představit jako základ vaší dovolené, vyrazte do Bugibby, tam ji naleznete. Na Maltě byste jen těžko našli takové to kýčovité plážové panorama jako vytržené z romantického filmu. To ovšem neznamená, že atmosférou se této laťky nedotkne, například přesně v tomto městě. Výhodou je, že dovolenkové aktivity můžete velmi snadno obohatit o ty altivnějš. Z Bugibby je většina maltských atrakcí dostupná veřejnou dopravou. Kdybyste měli chuť na větší výlet, i na Sicílii se dostanete, nabídky na takové plavby naleznete na každém rohu.

Čtyřhvězdičkový Dolmen hotel je přesně to, co po celodenním plážování potřebujete. Vzdušné prostory nabízející chládek, ale ne chlad. K dispozici vám budou hotelové bazény, jeden z nich infinity, spa, soukromá pláž, 3 restaurace, lobby bar a podobně. Tady se budou mít dobře i rodiny s dětmi, malé návštěvníky bude bavit animační tým. Přijde vám, že je toho málo? Prosím, v ceně pobytu je také výlet lodí na ostrovy Comino a Gozo.

Malta

4 hvězdičky, 2 budovy a 1 dechberoucí výhled (4* Maritim Antonine)
⭐⭐⭐⭐

Mellieha dostává místo v tomto článku již potřetí. Je to ale docela logické, vždyť dnešním tématem je Malta v červenci, a tento horký měsíc vyžaduje časté návštěvy pláží. Město je známo právě tím, že těch vlastní nejvíce. Do tohoto pobytového balíčku jsme „zabalili“ takový hotel, ze kterého se na největší pláž Mellieha Bay dostanete za 10 minut. V okolí ale naleznete i velmi zajímavé atrakce pro případ, že by se vás odpočinek náhodou omrzel. Můžete se vydat na ostrov Gozo, k Modré laguně, do které se zamilujete na první pohled, nebo na návštěvu Věže svaté Agáty.

Maritim Atonine je útulný hotel, tedy spíše centrum odpočinku sestávající ze 2 budov. Za svou oblíbenost vděčí 2 úžasným věcem: wellness spa a panoramatickému výhledu na místní svět. Sice je v blízkosti zařízení obrovská pláž a všechny ostatní jsou také snadno dostupné, i samotný hotel nabízí několik bazénů (jeden z nich je na střeše). Příjemnou línou atmosféru dovolené posilují také ​​další služby, například posilovna, restaurace a bar.

Malta

Na skok od centra dění (3* Hotel 115 The Strand)
⭐⭐⭐

Il Gzira je unikátní město. Je tomu tak proto, že se nachází na skok, tedy na krátkou plavbu trajektem od Valletty. Hlavní město není jen krásné, ale je i živým turistickým centrem plným zajímavých historických, kulturních a zábavných atrakcí. Na rozdíl od tohoto bzučícího úlu je Gzira dějištěm každodenního maltského života. To ovšem samozřejmě neznamená, že je zde nuda, to vůbec. Kromě pláží, restaurací a kaváren se můžete vydat také na zajímavou (a dlouhou) procházku na ostrov Manoel a navštívit středověkou pevnost a přístav, jakož i Duck Village, neboli kachní vesnici.

Tříhvězdičkový hotel 115 The Strand je bezpečný výběr. Je vybaven vším, co nemůže chybět během vysoce komfortního pobytu a rovněž je znám svojí čistotou. Malta v červenci v tomto ubytovacím zařízení s Pelikánem znamená i každodenní unikátní start u luxusní snídaně s výhledem na krásné panorama hlavního města a Fort Island.

Malta

Malta v červenci – zajímavé programy

Malta v červenci skutečně žije, a když se rozhodnete pro návštěvu této země právě v tomto období, nudit se nebudete. Ty největší kulturní programy začínají až ve druhé polovině měsíce, takže pokud byste náhodou nestíhali 5. a 6. červenec, nenechte si ujít levné letenky na pozdější termíny. Pro představu jsme pro vás vybrali ty nejvelkolepější akce na Maltě konající se od 2. do 9. července.

2. – 3. červenecMedieval Mdina Festival 2022 (Festival středověku)
2. červenecLewis Capaldi (koncert)
4. – 11. červenecStarguardz Summer Festival (Letní klubový fetival)
9. červenecClassic Rock Anthems s Koncertným orchestrom BBC (koncert)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

PECKA DNE: Dovolená v Dubaji včetně snídaní od 8 290 Kč https://t.co/ShfZlSfxFJ7 hodinami dozadu
Bangkok s aerolinkami Saudia už od 6 590 Kč: hlavní sezóna a 23kg zavazadlo https://t.co/uOow33sVVJ8 hodinami dozadu
MEGA EXOTIKA: Leť s aerolinkami Saudia z Vídně s návratem do Mnichova už od 6 990 Kč https://t.co/qKFWCuAes49 hodinami dozadu
Bari, Katánie, Alicante. Objev autentické kouty Itálie či Španělska https://t.co/098C5izycU10 hodinami dozadu
Pizza, pasta, cappuccino! Objev krásy severní Itálie https://t.co/m5SNG8aoaa10 hodinami dozadu
Bangkok, Phuket nebo Seychely z Milána s Turkish Airlines od 10 490 Kč https://t.co/exQVchXG2u11 hodinami dozadu
Bangkok, Phuket nebo Seychely z Milána s Turkish Airlines od 10 490 Kč https://t.co/exQVchXG2u #letenky11 hodinami dozadu
Benátky koncem léta. Rezervuj letenky z Vídně nebo Prahy od 962 Kč https://t.co/mHdhfwNJwj15 hodinami dozadu
PECKA DNE: To nejlepší z Jordánska s průvodcem a polopenzí od 24 390 Kč! https://t.co/syDB0sPpx81 dnem dozadu
PECKA DNE: To nejlepší z Jordánska s průvodcem a polopenzí od 24 390 Kč! https://t.co/syDB0sxOFA1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru