Connect with us
Maledivy z ptačí perspektivy

Letenky

Maledivy s termíny až do června 2018 za 13 390 Kč

Pokud existuje ráj na zemi, pak to jsou Maledivy. Tropické počasí, jemný bílý písek, křišťálově čisté moře a vynikající mořské plody. Co víc si může člověk přát. Jednu stinnou stránku Maledivy ovšem mají a to tu, že se pomalu ale jistě potápějí. I proto je nejvyšší čas se na toto kouzelné souostroví vydat co nejdříve, do doby, než zmizí úplně. Maledivy navíc nejsou pouze o nekonečném válení se u pláže, ale také o surfování nebo golfu, který si tu můžete zahrát. Pokud vás nic z výše napsaného ještě nepřesvědčilo o tom, že Maledivy opravdu stojí za to, pak vás přesvědčí letenka přímo z Prahy. Tu pořídíte za skvělých 13 390 Kč. Vybírat navíc můžete z mnoha termínů od září 2017 až po červen 2018.

Reklama

Panaroma Malediv

Let je operován leteckou společností Qatar Airways a SriLankan Airlines:

Praha – Gan Island (Maledivy) – Praha

???? 13 390 Kč ????

Informace o zavazadle: cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 30 kg

Molo na Maledivách Bujná vegetace na Maladivách Pláž na Maledivách

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
2 Comments

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru