Connect with us

Novinky

Lufthansa a Telekom spustily bezplatný internet v letadle. Využít ho mohou i Češi

Lufthansa a Telekom spustily bezplatný internet v letadle. Využít ho mohou i Češi

Bezdrátový internet v letadle není samozřejmost. A pokud je i Wi-Fi připojení v letadle dostupné, většinou je za příplatek. Letecká společnost Lufthansa si už však řekla, že to změní a na svých evropských letech tak nabízí bezplatné připojení na internet.

Reklama

Všimli si toho redaktoři portálu Simple Flying, když s Lufthansou letěli přes Francii a zároveň surfovali po internetu a přidávali příspěvky na sociální sítě. Ihned po letu oslovili aerolinky a jejich odpověď je příjemně překvapila.

Společnost Lufthansa totiž dosud poskytovala Wi-Fi připojení na krátkých letech za poplatek. Jak však uvádějí blogeři, nově mohou cestující na krátkých a středně dlouhých letech využívat bezplatné připojení na internet.

Nabídka platí nejen pro zákazníky Deutsche Telekomu, ale i pro soukromé a obchodní zákazníky společností Magyar Telekom, Hrvatski Telekom, Slovak Telekom a T-Mobile Czech Republic. Tito zákazníci se připojí prostřednictvím aplikace One App. Nabídka se vztahuje na všechny lety v rámci Evropy a na lety do Německa na letadlech vybavených Wi-Fi.

Bezplatné Wi-Fi získáte i na ostatních letech skupiny Lufthansa, konkrétně Eurowings a Austrian Airlines, s výjimkou SWISS a Brussels Airlines.

V oznámení o službě Hagen Rickmann, generální ředitel obchodních zákazníků společnosti Telekom Deutschland, uvedl:

„Podle průzkumu Bitkom by každý druhý Němec rád surfoval v letadle zdarma. My tedy plníme toto přání a rozšiřujeme naši nabídku WLAN v letadle. Odteď mohou naši zákazníci bezplatně surfovat na evropských letech skupiny Lufthansa.“

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci,při objednávce letenky na Pelikan.cz zadej slevový kód PECKYAPPKA a máš to o 250 Kč levnější.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Norsko zavedlo karanténu pro cestující z Česka, Litva zakázala vstup https://t.co/Iilrt9uhVC2 dny dozadu
Norsko zavedlo karanténu pro cestující z Česka, Litva zakázala vstup https://t.co/Iilrt9uhVC #novinky2 dny dozadu
Které země můžeme navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/1a2S4Ot4Le #novinky2 dny dozadu
Rakousko varuje před cestou do Španělska s výjimkou Baleárských a Kanárských ostrovů https://t.co/FwJex5LVwF2 dny dozadu
Rakousko varuje před cestou do Španělska s výjimkou Baleárských a Kanárských ostrovů https://t.co/FwJex5LVwF #novinky2 dny dozadu
Slovinsko nás zařadilo na tzv. žlutý seznam zemí – karanténa při vstupu povinná https://t.co/7hKlqXdj7q #novinky2 dny dozadu
Slovinsko nás zařadilo na tzv. žlutý seznam zemí – karanténa při vstupu povinná https://t.co/7hKlqXdj7q2 dny dozadu
Toto jsou nejkrásnější thajské ostrovy! https://t.co/Zg0SxSHHHZ2 dny dozadu
Bali z Prahy od 13 990 Kč: TOP aerolinky a termíny i na rok 2021 https://t.co/AJ46drnQJV3 dny dozadu
New York z Prahy za 8 790 Kč, s termíny až do dubna 2021 https://t.co/Im6FOHezfp3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru