Connect with us

Letenky

5* Lufthansa s letenkami do USA i Asie od 11 290 Kč!

Jen 10 leteckých společností na celém světě se může pyšnit 5* hodnocením a Lufthansa je jednou z nich. Parádní servis, špičková letadla a pohodlné přestupy. Právě tato letecká společnost nyní přišla se zajímavými cenami do různých koutů naší planety, tak proč se do nich nevydat právě s ní? Níže v článku jsme pro tebe všechno přehledně nachystali.

Reklama

 

New York za 11 290 Kč

✅ příruční zavazadlo ✅ listopad až květen ✅ odlet z Prahy

HNED LETÍM

 

Miami za 11 890 Kč

✅ příruční zavazadlo ✅ prosinec až květen ✅ odlet z Prahy

HNED LETÍM

Peking za 13 890 Kč

✅ 23kg zavazadlo ✅ listopad až červen ✅ odlet z Prahy

HNED LETÍM

Dillí za 14 490 Kč

✅ 23kg zavazadlo ✅ listopad až červen ✅ odlet z Prahy

HNED LETÍM

Tokio za 14 990 Kč

✅ 23kg zavazadlo ✅ listopad až červenec ✅ odlet z Prahy

HNED LETÍM

Bangkok za 14 990 Kč

✅ 23kg zavazadlo ✅ listopad až červen ✅ odlet z Prahy

HNED LETÍM

Jak se letí v Economy Class od Lufthansy?

Zábavní systém, který na palubě letounů Lufthansy najdeš, ti zaručí, že tady se nudit nebudeš. O to postará široký výběr z více než 180 celovečerních filmů, 270 seriálů, hudby, ale i her. Stačí se pohodlně opřít a zábava může začít.

 

To hlavní je ale jídlo. O kvalitu se tu bát rozhodně nemusíš. Na stolku před tebou ti tak přistane to nejlepší jídlo, jaký jen svět ekonomických tříd může zajistit. Na dlouhých letech tě hned po vzletu čeká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů doplněných o nějaký ten snack. Na řadu potom během letu přijde tříchodové menu, u kterého si vždy můžeš vybrat ze dvou variant. Samozřejmostí je i druhé jídlo, které tě čeká zhruba 2 hodiny před přistáním, a které ti dodá potřebnou energii pro toulky v cílové destinaci.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.7/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru