Connect with us
Letadlo LOT

Koronavirus

Polské aerolinie LOT začnou na podzim létat do Dubaje, stihnou i EXPO 2020

Polské aerolinie LOT začnou na podzim létat do Dubaje, stihnou i EXPO 2020

Letecká společnost LOT se postupně vrací k pravidelným leteckým linkám a nově ohlásila novou linku z Varšavy do Dubaje. První let z Varšavy do Dubaje se uskuteční 19. září, aerolinky využijí na linku Boeing 737 a také oblíbený Boeing 787 ve frekvenci třikrát týdně.

Reklama

Spojení s největším městem Spojených arabských emirátů bude zahájeno těsně před světovou výstavou EXPO 2020 a lety zůstanou k dispozici po celou zimu až do března 2022. Dubaj bude od 1. října do 31. března 2022 hostit výstavu EXPO 2020, která byla loni přesunuta kvůli pandemii.

Dubaj

Lety LOT z Varšavy do Dubaje budou probíhat v délce přibližně 6 hodin a budou provozovány podle následujícího harmonogramu:

  • číslo letu: LO 121, Varšava (7:40) – Dubaj (15:25) vždy v úterý, čtvrtek a neděli
  • číslo letu: LO 122 Dubaj (17:15) – Varšava (21:35) vždy v úterý, čtvrtek a neděli
Letadlo LOT

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru