Connect with us
Verona

Novinky

Volotea v březnu spustí novou linku z Prahy do Verony

Volotea v březnu spustí novou linku z Prahy do Verony

Do města Romea a Julie se od jara nově dostaneme z Prahy na palubě aerolinek Volotea. Ke spuštění přímé linky dojde 22. března 2024 a dopravce počítá s frekvencí dva lety týdně, každé pondělí a pátek. Z rezervačního systému rovněž vyplývá, že spojení bude dostupné do října s pauzou přes léto.

Reklama

Co se týče časů, tak v pondělí opustí letadlo letiště ve Veroně v 7:00 (přílet do Prahy v 8:30). Zpět z pražského letiště poletí v 9:05 (ve Veroně v 10:35). Páteční odlet z Verony je plánován na 18:40 (přílet do Prahy ve 20:10). Při návratu pak letadlo opustí Prahu ve 20:45 a do Itálie dorazí ve 22:15.

Letenky z Prahy do Verony jsou již dostupné i u Pelikána.

Proč navštívit Veronu?

Město je jako živým obrazem plným romantiky a historie. Prohlédni si místní architekturu, které dominuje ikonický amfiteátr z dob starověkého Říma. Případně se vydej do úzkých uliček. Ty se vinou kolem elegantních budov a působivých památek, jsou jako labyrint plný tajemství a lásky. A nesmíme zapomenout na příběh Romea a Julie, který Veroně vtiskl nesmrtelnou legendu o vášni a tragédii.

Verona není jedinou novinkou letecké společnosti Volotea. Jen nedávno jsme informovali o novém spojení mezi Prahou a Florencií.

Výhled na město Verona při západu slunce.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru