Connect with us
Florencie

Novinky

Nová linka do Toskánska: Volotea v březnu spojí Prahu a Florencii

Nová linka do Toskánska: Volotea v březnu spojí Prahu a Florencii

Chceš si prohlédnout Michelangelovu sochu Davida nebo slavnou katedrálu Santa Maria del Fiore? Letecká společnost Volotea začne na jaře provozovat přímé lety z Prahy do Florencie, což českým cestujícím výrazně usnadní cestu. V současné době totiž přímé spojení mezi Českem a italskou metropolí neexistuje a je tak nutné cestovat do nedalekých měst, jako například do Pisy.

Reklama

Dopravce linku odstartuje 22. března 2024. Radost udělá v první řadě všem milovníkům prodloužených víkendů, neboť bude na trase létat každé pondělí a pátek. Ti, kteří plánují delší dovolenou, mohou využít Florencii jako vstupní bránu do Toskánska.

Florencie

Co se týče časů letů, pondělní odlet z Florencie je plánován na 18:30 (přílet do Prahy ve 20:15). Zpět z pražského letiště se letadlo bude vracet ve 20:45 (návrat do Florencie ve 22:30). V pátek počítej, že z Florencie vyrazíš v 9:50 (v 11:35 v Praze). Následný odlet proběhne ve 12:05 s tím, že ve Florencii letadlo přistane v 13:50.

Přímé lety z Prahy do Florencie je možné rezervovat již nyní i přes Pelikána. Kombinuješ termíny od března do září, cena zahrnuje příruční zavazadlo (40 x 30 x 20 cm).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru